Jeszcze efektywne zarządzanie urlopami z modułem „Plan Urlopów” w WebInfo

Moduł „Plan urlopów” w Polsystem to kompleksowe rozwiązanie, które usprawnia proces planowania urlopó

W dzisiejszym dynamicznym świecie pracy, efektywne zarządzanie urlopami stało się kluczowe zarówno dla pracowników, jak i kierowników. Polsystem wprowadza innowacyjne rozwiązanie w postaci modułu „Plan urlopów”, które umożliwia kompleksowe planowanie i zarządzanie urlopami, zapewniając płynność i efektywność w tym procesie.

Jak to działa?

Wygodniej dla pracownika: Moduł „Plan urlopów” oferuje pracownikom intuicyjny interfejs do planowania urlopów. Po zalogowaniu, pracownik otrzymuje informacje o konieczności sporządzenia planu urlopowego, jeśli jest to wymagane. Możliwości modułu obejmują planowanie 14-dniowego ciągłego odpoczynku, pełnego urlopu oraz urlopu zaległego. Pracownik może łatwo wysłać swój plan do zatwierdzenia, a także dodać komentarze. Po zatwierdzeniu, status planu zmienia się jednocześnie informując o jego akceptacji.

Bardziej elastycznie dla kierownika: Kierownicy zyskują dostęp do narzędzi umożliwiających efektywne zarządzanie planami urlopowymi swoich pracowników. Mogą przeglądać i zatwierdzać plany, a także przypisywać okresy zablokowane i wymagane. Moduł umożliwia filtrowanie planów według różnych kryteriów, co ułatwia zarządzanie. Kierownicy mają również możliwość dodawania komentarzy przy zatwierdzaniu lub odrzucaniu planów.

Dla Administratora: Administratorzy mają dostęp do ustawień konfiguracyjnych modułu. Mogą określać, czy plan ma być aktywny, wymagane zatwierdzenie przez kierowników, a także ustalać szczegółowe wymagania dotyczące planowania urlopów. Opcje te pozwalają na dostosowanie modułu do specyficznych potrzeb organizacji.

Dodatkowo system wysyła powiadomienia mailowe, informujące pracowników o konieczności sporządzenia lub korekty planu urlopowego. To zapewnia, że wszyscy są na bieżąco z aktualnymi wymaganiami i zmianami.

Podsumowanie

Moduł „Plan urlopów” w Polsystem to kompleksowe rozwiązanie, które usprawnia proces planowania urlopów, zapewniając przejrzystość i efektywność. Dzięki temu narzędziu, zarówno pracownicy, jak i kierownicy mogą łatwiej zarządzać czasem wolnym, co przekłada się na lepszą organizację pracy i zadowolenie z pracy.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891