Terminale RCP/Zlecenia

Urządzenia przeznaczone głównie do Rejestracji Czasu Pracy oraz Zleceń

Nasza oferta, to szereg różnorodnych urządzeń, dzięki którym możemy rejestrować czas pracy,  kontrolować osoby zatrudnione czy zadbać o bezpieczeństwo pracowników, mienia i obiektu.

Jednym z podstawowych urządzeń systemów RCP/KD oraz Zleceń jest terminal. Terminale pracują w oparciu o tzw. identyfikatory RFID, np. karty zbliżeniowe, breloki, karty wirtualnej v-card (aplikacja na telefon) oraz identyfikatory w postaci naklejek. Jeden punkt rejestracyjny nazywamy „przejściem”. Przejścia RCP/KD składają się z jednego lub dwóch czytników: dwa odrębne czytniki wejścia i wyjścia minimalizują ryzyko popełnienia błędu przez pracownika podczas zbliżania identyfikatora.

Kiedy do identyfikacji danej karty czy breloka używamy UID, tzw. numeru fabrycznego/fizycznego, każdy identyfikator ma swój numer (niepowtarzalny), dzięki jego przypisaniu do pracownika, pracownik jest rozpoznawany w naszym systemie RCP, KD lub w Zleceniach. Każde użycie identyfikatora ma swoje odzwierciedlenie w systemie, co pozwala na gromadzenie informacji na temat czasu pracy zatrudnionej osoby lub pozwoli kontrolować wejścia i wyjścia z obiektu oraz pobyt w poszczególnych strefach.

Każdy terminal jest wyposażony w czytelny wyświetlacz, dzięki któremu pracownik widzi bieżący czas systemowy oraz dodatkowe informacje np. potwierdzenie, że poprawnie dokonał rejestracji. Sam proces rejestracji pracowników na czytnikach rejestracji czasu pracy czy kontroli dostępu, jest banalnie prosty – wystarczy zbliżyć identyfikator do czytnika, a urządzenie w mgnieniu oka odczyta numer i dokona zapisu zdarzenia oraz podejmie określoną czynność, np. otworzy drzwi lub bramkę obrotową.

Dodatkowo nasze terminale  umożliwiają wprowadzanie informacji o innych zdarzeniach, np. służą do rejestracji zleceń produkcyjnych, co poprawia efektywność pracy oraz pozwala na kontrolę wydajności pracy pracowników. Natomiast terminal PT podnosi poziom bezpieczeństwa na obiekcie, dzięki pomiarowi temperatury osób dokonujących rejestracji. Jeżeli zintegrujemy terminal PT z kontrolą dostępu na obiekcie, wówczas osoba z podwyższona temperaturą nie zostanie wpuszczona do zakładu pracy, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Dzięki terminalom możemy wyeliminować papierowe listy obecności oraz do minimum ograniczyć koszty ewidencji czasu pracy.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891