Konferencja Nowoczesnego HR

Na konferencji HR Business Partner zaprezentujemy, jak sprawny system RCP/KD pomaga w pracy działu kadr.

Miło nam poinformować że planujemy uczestnicytwo w Konferencji HR Business Partner.

O samym wydarzeniu przeczytasz pod adresem. https://www.konferencjanowoczesnegohr.pl/

My podczas nadchodzącej konferencji zaprezentujemy innowacyjne narzędzia TimeHub, które rewolucjonizują pracę działu kadr, umożliwiając osiągnięcie znaczących oszczędności czasu oraz usprawnienie procesów wewnętrznych. Zminimalizują błędy na różnych poziomach. Poprawią komunikacje wewnętrzną i przyspieszy przepływ informacji. Dadzą pewność i obiektywność, pozwalając Tobie robić to co ważne.

Oto kluczowe aspekty naszego systemu:

 1. Delegowanie odpowiedzialności: System przekazuje odpowiedzialność za prawidłowe naliczanie czasu pracy bezpośrednio kierownikom, co pozwala na efektywniejsze zarządzanie zespołami, jednocześnie uwalniając zasoby czasowe w dziale kadr.
 2. Samodzielne korygowanie błędów przez pracowników: Narzędzie umożliwia pracownikom samodzielną korektę błędów, co zmniejsza obciążenie kierowników i działu kadr poprawkami i weryfikacją danych.
 3. Zaawansowane narzędzia planowania: System wyposażony jest w narzędzia, które minimalizują błędy w planowaniu czasu pracy, zwiększając jego poprawność.
 4. Usprawnienie komunikacji: Narzędzie poprawia przepływ informacji między kadrą a pracownikami, co przyczynia się do zwiększenia efektywności operacyjnej.
 5. Automatyczne raportowanie: System automatycznie generuje raporty i wysyła je na określone adresy email, co znacznie skraca czas potrzebny na ich przygotowanie.
 6. Redukcja dokumentacji: Narzędzie minimalizuje liczbę dokumentów wymaganych do przetworzenia i archiwizacji, obniżając koszty operacyjne.
 7. Rozdzielenie godzin pracy: System precyzyjnie rozróżnia godziny standardowe od nadgodzin, co umożliwia lepsze zarządzanie budżetem przeznaczonym na wynagrodzenia.
 8. Wspieranie wizerunku nowoczesnej firmy: Implementacja naszego systemu podkreśla nowoczesność i innowacyjność firmy, wzmacniając jej pozycję na rynku pracy
 9. Automatyczne rozliczanie czasu pracy: Narzędzie automatyzuje proces rozliczania czasu pracy, redukując błędy i oszczędzając czas potrzebny na ręczne przetwarzanie danych.
 10. Integracja z dowolnym systemem kadrowo-płacowym: Nasze rozwiązanie gwarantuje pełną kompatybilność z różnorodnymi systemami kadrowo-płacowymi, zapewniając niezawodność przepływu danych i eliminując konieczność ich podwójnego wprowadzania ręcznie.

Dzięki tym funkcjom nasze narzędzie – TimeHub nie tylko optymalizuje procesy w dziale kadr, ale również przekłada się na realne korzyści finansowe dla całej organizacji.

Podczas nadchodzącej konferencji przedstawimy narzędzia, które mogą znacząco usprawnić działanie Działu Kadrowego w Państwa firmie. Wdrażanie takich funkcjonalności jak RCP, aplikacje webowe i mobilne, praca zdalna, Księga Gości, awizacja oraz kontrola dostępu, przyniesie wiele korzyści.

MobileInfo – aplikacja mobilna:

 1. Elastyczność i mobilność – MobileInfo umożliwia zarządzanie zadaniami z dowolnego miejsca, co jest szczególnie przydatne podczas pracy zdalnej (Home Office) oraz w delegacjach.
 2. Automatyzacja procesów kadrowych – Aplikacja umożliwia zdalne wysyłanie wniosków urlopowych i innych, co znacznie przyspiesza ich przetwarzanie i akceptację.
 3. Oszczędność czasu dla kierownictwa – Dostęp online do aktualnych grafików pracy pozwala na lepsze planowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi.
 4. Transparencja danych – Pracownicy mają stały wgląd w przepracowane nadgodziny i ilość dostępnego urlopu, co zwiększa ich zadowolenie i motywację.

WebInfo – aplikacja internetowa:

 1. Uniwersalny dostęp – Aplikacja jest dostępna z każdego urządzenia posiadającego przeglądarkę internetową, co ułatwia dostęp do niezbędnych informacji w każdym miejscu i czasie.
 2. Odciążenie działu kadr – Pracownicy samodzielnie mogą sprawdzać ważność badań, szkoleń oraz inne informacje personalne, co zmniejsza liczbę zapytań kierowanych do działu kadrowego.
 3. Integracja z systemami kadrowo-płacowymi – Umożliwia automatyzację wielu procesów kadrowych, redukując ryzyko błędów i przyspieszając przepływ informacji.

E-kierownik – moduł zarządzania dla kadry kierowniczej:

 1. Zarządzanie obecnością i urlopami – Elektroniczne zarządzanie ewidencją pracowników oraz planowanie urlopów i nadgodzin zapewnia lepszą organizację pracy.
 2. Automatyzacja akceptacji wniosków – Możliwość elektronicznej akceptacji wniosków pracowników, co przyspiesza procesy decyzyjne i poprawia płynność operacyjną.
 3. Monitoring i raportowanie – Dostęp do zdefiniowanych raportów i analiza czasu pracy umożliwiają lepsze zrozumienie potrzeb kadrowych oraz optymalizację zasobów.

Te nowoczesne narzędzia nie tylko zwiększają efektywność pracy działu kadrowego, ale także przyczyniają się do poprawy satysfakcji i zaangażowania pracowników, co jest kluczowe dla utrzymania wysokiej produktywności w organizacji. Wdrażając te rozwiązania, mogą Państwo znacznie zmniejszyć błędy, obniżyć koszty operacyjne i poprawić komunikację wewnątrz firmy.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891