Udostępniliśmy MobileInfo na iPhone’a

Aplikacja MobileInfo właśnie trafiła do sklepu App Store i jest już dostępna do pobrania. Cieszymy się z poszerzenia grona Użytkowników

Wspaniała wiadomość dla wszystkich posiadaczy urządzeń Apple! Aplikacja Polsystem MobileInfo trafiła właśnie do sklepu App Store i jest dostępna do pobrania. Teraz możesz w prosty i wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy dzięki tej nowoczesnej aplikacji. Aplikacja opracowana przez Polsystem umożliwia rejestrowanie, nadzorowanie i zarządzanie wszystkimi aspektami związanymi z czasem pracy.

Dzięki MobileInfo pracownicy mają teraz wygodny dostęp do swojego rozliczenia czasu pracy. Mogą sprawdzać przepracowane godziny pracy – zarówno stacjonarnie (w miejscu pracy), jak i w pracy zdalnej. Aplikacja umożliwia także rejestrowanie obecności w pracy, co jest szczególnie przydatne dla osób wykonujących pracę zdalną. Nie trzeba się już martwić o zbieranie danych o swojej aktywności służbowej – MobileInfo zrobi to za Ciebie.

MobileInfo oferuje Użytkownikom więcej korzyści. Pracownicy mogą składać wnioski o różne rodzaje absencji za pomocą aplikacji. Bez względu na to, czy chodzi o urlop, zwolnienie lekarskie lub inne sytuacje, aplikacja Polsystem zapewnia szybki, skuteczny sposób składania wniosków. Wszystko to jest teraz dostępne w jednym miejscu, z zachowaniem bezpieczeństwa danych i bez zbędnych formalności.

Dla przełożonych MobileInfo to narzędzie ułatwiające zarządzanie zespołem. Na ekranie swojego smartfona lub tabletu mogą sprawdzać listę obecności podwładnych w czasie rzeczywistym. Podnosi to jakość organizacji pracy. Aplikacja pozwala także na akceptowanie wniosków o absencję, dzięki czemu cały proces staje się zautomatyzowany i bardziej przejrzysty.

MobileInfo opracowana przez Polsystem jest aplikacją, która rewolucjonizuje sposób zarządzania czasem pracy w miejscu pracy. Dzięki niej zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, zyskują większą dokładność i efektywność w zarządzaniu procesami.

Link do pobrania aplikacji: https://apps.apple.com/pl/app/mobileinfo/id6448843264?l=pl

Link do pobrania aplikacji z App Store w formie kodu QR

Przy okazji poszerzenia grona Użytkowników MobileInfo informujemy, że zespół Polsystem stale pracuje nad rozwojem swoich aplikacji o nowe funkcjonalności. Nieustannie słuchamy opinii Użytkowników, uwzględniając ich sugestie w procesie rozwoju naszych rozwiązań do Rejestracji czasu pracy (RCP) i Kontroli dostępu (KD). Dzięki temu dostarczamy funkcje, które są najbardziej przydatne i pożądane na polskim rynku.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891