Nowe Rozwiązanie Uszczelniające Funkcjonowanie Systemu TimeHub

Prostsza obsługa gości, dzięki Zdalnej Awizacji Gości, daje duże korzyści wizerunkowe i

Kompleksowy system Kontroli Dostępu powinien przede wszystkim zapewniać hermetyczność chronionej strefy. W praktyce oznacza to, że powinien nadzorować przepływ i ruch wszystkich osób. W przypadku całej firmy, dotyczy to zarówno pracowników, gości i kontraktorów, czy nawet VIPów. Z naszych doświadczeń wynika, że firmy skupiają się nad kontrolowaniem dostępu pracowników, marginalizując ryzyko związane z obecnością gości, firm zewnętrznych i kontraktorów na terenie swojego obiektu. My ten problem dostrzegliśmy i od pewnego czasu pracowaliśmy nad kompleksowym rozwiązaniem. Dziś mamy już przyjemność zaprezentować systemowe rozwiązanie pomagające zapanować nad ruchem gości. Nasz system TimeHub za pośrednictwem Księgi Gości znajdującej się w KD, uporządkowuje kwestię ewidencjonowania gości, zrzucając na barki ochrony i osób pracujących w recepcji obowiązek wpisanie ich danych do systemu, ale także przeszkolenie z BHP i zasad panujących na zakładzie. Nasze nowe podejście znacząco wspiera ich i to na kilu płaszczyznach. Zmniejsza konieczność interakcji z komputerem, i potrzebę wprowadzenia ich danych do systemu, cedując tą czynność na nich. Co w efekcie pozwala nam powierzyć obsługę gości osobom o niskich kwalifikacjach, a dodatkowo niesie za sobą podniesienie bezpieczeństwa, wymierne korzyści finansowe oraz wizerunkowe. …ale po kolei.

Zdalna Awizacja Gości – Klucz do Efektywności

Połącznie różnych narzędzi i technologii pozwoliło nam stworzyć narzędzie, który umożliwia zdalną awizację gości. Proces ten zaczyna się, gdy pracownik firmy wysyła zaproszenie do gościa, który może z kolei zaprosić swoich towarzyszy. Wszyscy uczestnicy przechodzą online wymagane szkolenie BHP oraz inne formalności. Po spełnieniu wszystkich warunków, uczestnicy otrzymują kod QR, który może służyć jako cyfrowa karta dostępu lub identyfikator awizacji.

Proces Przyjęcia Gości – Szybki i Bezpieczny

Przy użyciu aplikacji MobileGuard lub Księgi Gości, ochroniarze mogą szybko odnaleźć awizację i przetworzyć ją na przepustkę. Wykorzystując informacje z awizacji i sterując szlabanem, ochrona, korzystając ze smartfonów, w błyskawicznym tempie może obsłużyć gości bez konieczności opuszczania przez nich pojazdu. A cały proces polega na odczycie i potwierdzeniu danych z awizacji.

Pełna Mobilność i Bezpieczeństwo

Po otrzymaniu przepustki, goście mogą poruszać się po zakładzie lub oczekiwać na swojego opiekuna, który jest automatycznie powiadamiany o przybyciu gości, co ułatwia koordynacje spotkań i oszczędza czas naszym pracownikom. Wdrożenie systemu zdalnej awizacji gości wraz z księgą gości, MobileGuardem oraz Systemem Zarządzania Ewakuacją synergicznie zwiększa korzyści, znacząco zwiększając bezpieczeństwo zakładu, wszystkich osób, dodatkowo dostarczając szczegółowe informacje o pojazdach i ich właścicielach, a nawet zajętości miejsc parkingowych.

Korzyści Dla Twojej Firmy

  • Efektywność: Zdalna awizacja gości usprawnia proces przyjmowania osób odwiedzających, oszczędzając czas pracowników i ochrony.
  • Bezpieczeństwo: Integrowane rozwiązania zwiększają poziom bezpieczeństwa, umożliwiając lepszą kontrolę nad tym kto i kiedy wchodzi na teren obiektu.
  • Komfort: Uproszczony proces przyjmowania gości zwiększa komfort odwiedzających, minimalizując formalności do niezbędnego minimum.
  • Informacja: Dostarczanie szczegółowych informacji o pojazdach i ich właścicielach pozwala na lepsze zarządzanie miejscem parkingowym i bezpieczeństwem.
  • Nowoczesny wizerunek: To niewymierna korzyść, ale jakże istotna, gdy przyjmowanymi gości są odbiorcami naszych wyrobów i usług.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nowe rozwiązanie może przyczynić się do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa w Państwa firmie. Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić wsparcie w implementacji tego innowacyjnego systemu.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891