Polsystem na Kongresie Szefów Produkcji 2024

Firma Polsystem z dumą informuje o swoim udziale w prestiżowym Kongresie Szefów Produkcji, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Wałbrzychu. Tematem przewodnim tegorocznego kongresu jest „TOYOTA WAY. Liderzy transformacji 5.0”, a kluczowe zagadnienie to „Jak zaangażowane zespoły produkcyjne przekładają się na sukces zakładu produkcyjnego?”. Jednym z kluczowych punktów programu będzie prelekcja […]

Firma Polsystem z dumą informuje o swoim udziale w prestiżowym Kongresie Szefów Produkcji, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Wałbrzychu. Tematem przewodnim tegorocznego kongresu jest „TOYOTA WAY. Liderzy transformacji 5.0”, a kluczowe zagadnienie to „Jak zaangażowane zespoły produkcyjne przekładają się na sukces zakładu produkcyjnego?”.

Jednym z kluczowych punktów programu będzie prelekcja Rafała Garygi, Managera ds. rozwoju w Polsystem, zatytułowana: „Decentralizacja zarządzaniem zasobami ludzkimi w procesie produkcji”. Rafał Garyga przedstawi, jak połączyć potrzeby szefów produkcji z oczekiwaniami działu HR, poruszając przy tym takie kwestie jak:

  • Absencja pracowników a ciągłość produkcji – płynna rotacja zasobami ludzkimi
  • Optymalizacja produkcji a transparentność względem pracownika

Podczas prelekcji zostaną również omówione narzędzia wspierające te procesy, takie jak system RCP, WebInfo, MobileInfo oraz system Zleceń Polsystem.

Kongres Szefów Produkcji to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk między liderami branży produkcyjnej. W trakcie dwudniowego wydarzenia, eksperci z różnych sektorów będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat innowacyjnych rozwiązań i strategii zarządzania zespołami produkcyjnymi.

Polsystem jako dostawca rozwiązań technologicznych dla przemysłu, aktywnie uczestniczy w procesie transformacji produkcji w Polsce. Nasza firma w pełni wspiera ideę angażowania zespołów produkcyjnych i wierzy, że jest to klucz do osiągnięcia sukcesu i konkurencyjności na rynku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziemy prezentować najnowsze rozwiązania i technologie wspierające procesy produkcyjne. Nasz zespół ekspertów będzie dostępny, aby odpowiedzieć na pytania i podzielić się swoją wiedzą na temat efektywnego zarządzania produkcją.

Do zobaczenia na Kongresie Szefów Produkcji 2024 w Wałbrzychu! Link do wydarzenia https://szefowie-produkcji.pl/

Polsystem – Twój partner w innowacyjnych rozwiązaniach produkcyjnych

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891