Polsystem wprowadza innowacyjną aktualizację aplikacji V-Card: Obsługa NFC i dostępność na iOS!

Badania pokazują, zapominamy o portfelu czy kluczach, ale prawie nigdy o smartfonie. Zapominałeś karty? Od teraz możesz używać telefonu do otwierania drzwi.

Polsystem ma przyjemność ogłosić rozbudowę swojej aplikacji mobilnej V-Card o nowe funkcje, wprowadziliśmy obsługę technologii NFC oraz rozszerzyliśmy dostępność na urządzenia z systemem iOS. Ta pionierska aktualizacja zapewnia użytkownikom jeszcze więcej wygody i bezpieczeństwa, oferując nową, zaawansowaną funkcję otwierania drzwi przy użyciu smartfona.

Nowa Funkcjonalność: Otwieranie Drzwi za Pomocą NFC Z najnowszą aktualizacją V-Card, pracownicy mogą teraz wykorzystać swoje smartfony do otwierania drzwi za pomocą technologii NFC (Near Field Communication), która stanowi bezdotykową metodę uwierzytelniania. Ta technologia umożliwia pracownikom szybkie i bezpieczne dostanie się do wyznaczonych pomieszczeń oraz rejestrację czasu pracy, wykorzystując jedno urządzenie do wszystkich codziennych zadań w miejscu pracy.

Zobacz jak działa nowa funkcja

V-Card teraz dostępny na iOS V-Card, który dotychczas był dostępny wyłącznie na urządzenia z systemem Android, teraz rozszerza swoją obecność na rynek użytkowników Apple. Aplikacja jest już dostępna do pobrania w App Store, co oznacza, że większa liczba pracowników może cieszyć się wygodą i efektywnością, jaką oferuje rozwiązanie V-Card od Polsystem.

Oryginalne funkcje V-Card nadal na pokładzie Pomimo wprowadzenia nowości, Polsystem zachowuje wszystkie oryginalne funkcjonalności aplikacji V-Card, które zrewolucjonizowały sposób rejestracji i rozliczania czasu pracy. Pracownicy nadal mogą korzystać z dynamicznie generowanych, szyfrowanych kodów QR, które są ważne przez kilka sekund, aby zarejestrować się na terminalach RCP – ATR, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa i eliminując ryzyko nadużyć.

Bezpieczeństwo i wygoda w jednym Zastosowanie technologii NFC i dynamicznych kodów QR w V-Card sprawia, że jest to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku. Pracownicy mogą łatwo zarządzać swoim czasem pracy, aplikować o urlop oraz monitorować nadgodziny przez terminal ATR, co czyni V-Card integralną częścią codziennego życia zawodowego.

O Polsystem Polsystem to innowacyjna firma technologiczna, która stale dąży do usprawnienia procesów biznesowych poprzez rozwój inteligentnych systemów IT. Rozbudowa aplikacji V-Card to kolejny krok w stronę zapewnienia przedsiębiorstwom i ich pracownikom najnowocześniejszych narzędzi potrzebnych do efektywnego zarządzania czasem pracy.

Zacznij korzystać z V-Card już dziś Zapraszamy wszystkich użytkowników systemów Android i iOS do pobrania najnowszej wersji aplikacji V-Card i doświadczenia bezprecedensowego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Polsystem i już wkrótce bezpośrednio w App Store i Google Play.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891