Polsystem wziął udział w targach pracy Politechniki Wrocławskiej

Polsystem uczestniczył w 36. edycji ATP Politechniki Wrocławskiej

Przedstawiciele Polsystemu uczestniczyli w Akademickich Targach Pracy, które odbyły się na Politechnice Wrocławskiej w dniach 25-27 kwietnia. Profil wydarzenia był zorientowany na kierunki inżynierskie, elektronikę oraz IT, co ściśle odpowiada obszarom kompetencji naszej firmy. Była to pierwsza stacjonarna edycja wydarzenia od 2019 roku i jednocześnie pierwsza, w jakiej Polsystem wziął udział w charakterze wystawcy.

Akademickie Targi Pracy to cykliczny projekt organizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej wraz z Fundacją Manus. Służą studentom i przedsiębiorcom, tworząc przestrzeń do rozmów i prezentacji ofert pracy, staży oraz praktyk. Targi stanowią jednocześnie okazję do promocji marki, gamy produktowej oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Tegoroczna edycja ATP zaczęła się 25 kwietnia od modułu online. W ciągu dwóch kolejnych dni kampus uczelni gościł kilkudziesięciu wystawców oraz kilka tysięcy studentów szukających swojej drogi na rynek pracy. Na przyciągającym wzrok stoisku 1J zaprezentowaliśmy ofertę Polsystem.

Targi ATP stworzyły możliwość spotkania w swobodnej atmosferze. Na podstawie przeprowadzonych rozmów przekonaliśmy się o korzyściach tej formy dla obu stron. Pracodawcy mogli w krótkim czasie porównać kandydatów z wiodącej uczelni technicznej w kraju, a uczestnicy – bezpośrednio porozmawiać o swoich przyszłych obowiązkach z pracownikami obecnymi na miejscu.

Na stoisku Polsystem została udostępniona wideoprezentacja oprogramowania oraz terminal RCP, wraz z listą dostępnych aktualnie stanowisk i materiałami informacyjnymi. Obraz udanego eventu dopełniły wysoki poziom organizacji oraz przygotowania kandydatów. Wiele osób, z jakimi rozmawialiśmy, przygotowało swoje CV oraz konkretne pytania dotyczące charakteru działalności naszej firmy.

Z gośćmi targów ATP 2022 spotkali się przedstawiciele Polsystem z Działu systemów wbudowanych, projektów, elektroniki, testów i wdrożeń. Z ciekawością czekamy na program kolejnej edycji.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891