Poszarzamy ofertę o nowe urządzenie Terminal Web3 mini

W najbliższym czasie nowe urzadzenie poszerzy nasza ofertę – Web3 mini

Terminal WEB3 mini Nowoczesne Rozwiązanie do Rejestracji Czasu Pracy!

W Polsystem wiemy, że ciągły rozwój to klucz do zapewnienia naszym klientom najwyższej wartości użytkowej. Dlatego też stale modernizujemy nasze urządzenia, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych użytkowników. Terminal WEB3 mini to nasza najnowsza propozycja, która z pewnością wzmocni naszą ofertę. Jest ono młodszym bratem Terminala WEB3 pro

Główne funkcje nowego terminalu Polsystem obejmują rejestrowanie wejść, wyjść i przejść służbowych. Co więcej, jest on doskonale zintegrowany z cenionymi systemami RCP i WebInfo, co ułatwia zarządzanie czasem pracy. Co wyróżnia nasz panel WEB3 mini na tle innych rozwiązań dostępnych na polskim rynku? Przede wszystkim jego wydajność oraz możliwość dostosowania zakresu funkcji do indywidualnych preferencji użytkownika.

Jednak to nie wszystko. Nasz Terminal WEB3 mini ma kompaktowe wymiary, co sprawia, że jest wyjątkowo praktyczny. Można go zamontować naściennie lub opcjonalnie na powierzchniach płaskich, a jego działanie opiera się na systemie Android. Wydajny przepływ danych jest zapewniony dzięki PolsystemAPI. Ponadto, konfiguracja umożliwia podłączenie drugiego czytnika zewnętrznego, co daje większe możliwości.

Jesteśmy dumni z tego, że Terminal WEB3 mini obsługuje różne standardy kart, w tym Mifare DESFire, Unique RFID oraz HID. Dodatkowo, urządzenie może być dostosowane do preferencji klienta – może posiadać interfejs LAN, standard PoE lub łączność wi-fi. Dane rejestrowane przez terminal są niezwykle wartościowe, szczególnie dla działów HR i księgowości, które mogą korzystać z nich w celach analitycznych.

Aby zapewnić prawidłowe korzystanie z urządzenia, stworzyliśmy dedykowany system powiadomień tekstowych, dźwiękowych oraz sygnalizacji świetlnej (diody). Opcjonalnie można dołączyć moduł sygnalizacji głosowej, co zwiększa funkcjonalność. Wymiary urządzenia wynoszą 160x160x69 mm).

W Polsystem zawsze staramy się dostarczać naszym klientom atrakcyjne rozwiązania w przystępnej cenie, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości i zaawansowania. Nowy terminal WEB3 mini trafi na rynek z początkiem przyszłego roku.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszym nowym produkcie lub skonsultować się z naszymi ekspertami w zakresie rejestracji czasu pracy. Razem możemy stworzyć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Waszym potrzebom.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891