Skaner paszportów covidowych zintegrowany z systemem kontroli dostępu Polsystem

Czytnik kodów QR udziela dostępu w oparciu o ważność certyfikatu

Aktywnie reagujemy na aktualne potrzeby otoczenia i naszych klientów. Bezdotykowe rozwiązania w ramach pakietu antyCOVID Polsystem cieszą się rosnącą popularnością. Obecnie wprowadzamy nowość, która pozwala weryfikować ważność Unijnego Certyfikatu Covidowego.

Skaner umożliwiający odczyt kodów QR paszportów covidowych jest autonomicznym urządzeniem zewnętrznym do instalacji przy wejściu do budynku. Po przyłożeniu nośnika dostępu (np. karty) – wystarczy zbliżyć swój certyfikat covidowy do skanera. Odczyt na podstawie kodu QR następuje szybko i bezbłędnie.

Wbudowany czytnik kodów QR zweryfikuje ważność dokumentu. Jeśli jest on aktualny, dostęp zostanie przyznany. Sygnał dźwiękowy oraz podświetlenie diody informującej na zielono potwierdzą, że pracownik może wejść na teren obiektu. Czerwony komunikat pojawi się, gdyby certyfikat covidowy pracownika stracił ważność. Intuicyjne działanie nowego modułu zapewnia wydajny przepływ osób.

Rozwiązanie opracowane przez Polsystem pozwala usprawnić proces dostępu wobec wyzwań stawianych przez sytuację pandemiczną. Daje to informację administracji budynku oraz chroni zdrowie pracowników.

Stale rozwijamy nasze systemy kontroli dostępu, mając na uwadze komfort ich obsługi przez użytkowników. Skaner opracowany przez Polsystem działa autonomicznie, bez udziału personelu ochrony. Jego funkcjonowanie odbywa się offline – zapewnia to bezpieczeństwo danych oraz nie wymaga dostępu do sieci. Uruchomienie urządzenia odbywa się bez potrzeby aktualizacji systemu KD. Prowadzi to do uproszczenia procesu instalacji, a także minimalizuje czas wdrożenia.

Kierujemy nasz nowy produkt do wszystkich podmiotów potrzebujących zwiększenia kontroli dostępu w wyniku regulacji wewnętrznych lub zmiany uwarunkowań prawnych. O włączeniu nowego produktu do oferty poinformujemy w osobnej wiadomości. Zachęcamy regularnie odwiedzać dział Aktualności na stronie www.Polsystem.pl/Aktualnosci!

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891