Terminal Gorilla

Już niedługo nowe urządzenie w ofercie Polsystem Gorilla o szczelności IP66

Nadchodzi nowe, wysokiej jakości urządzenie do rejestracji czasu pracy, które zrewolucjonizuje rynek. Urządzenie posiada dotykowy ekran, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Szczelność IP66 zapewnia odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak kurz, woda czy wilgoć, co czyni je idealnym rozwiązaniem do każdego środowiska pracy.

Obudowa urządzenia została wykonana z najlepszej jakości stali nierdzewnej i szkła, co nie tylko zapewnia trwałość, ale także elegancki wygląd. Taki design sprawia, że urządzenie doskonale wpisuje się w każde środowisko i będzie ozdobą każdej firmy.

Niebawem urządzenie pojawi się w ofercie i z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy potrzebują skutecznego i niezawodnego rozwiązania do rejestracji czasu pracy. Już teraz warto zarezerwować sobie to wyjątkowe urządzenie, aby mieć pewność, że będzie ono dostępne w momencie, gdy będzie potrzebne.

Podsumowując, nowe urządzenie do rejestracji czasu pracy to doskonałe połączenie funkcjonalności, jakości i eleganckiego designu. Będzie ono doskonałym wyborem dla każdej firmy, która potrzebuje skutecznego i niezawodnego rozwiązania do rejestracji czasu pracy.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891