Nasz System Przechodzi Transformację!

Od teraz, nasz system będzie funkcjonować pod nową nazwą TimeHub, co lepiej odzwierciedla jego zaawansowane funkcjonalności i przyszłościową wizję.

Z ogromną ekscytacją ogłaszamy, że nasz znany dotąd system przechodzi przez istotną metamorfozę – zarówno wizualną, jak i nazewnictwa. Od teraz, nasz system będzie funkcjonować pod nową nazwą TimeHub, co lepiej odzwierciedla jego zaawansowane funkcjonalności i przyszłościową wizję.

Dlaczego TimeHub?

Polsystem to nie tylko RCP. Polsystem to cała platforma do efektywniejszego zarządzania firmą. Nazwa TimeHub nie jest przypadkowa. Oddaje esencję naszego systemu – centralne miejsce, które łączy różnorodne moduły i funkcje w jedną, spójną całość, zapewniając użytkownikom niezrównaną efektywność i łatwość zarządzania Czasem Ludźmi i Przestrzenią. Inspiracją dla naszej nowej identyfikacji wizualnej stał się hexagon – symbolizujący modułowość, efektywność oraz ciężką pracę, nawiązując do organizacji i współpracy w świecie natury, przypominając o pracy pszczół.

Nowa Odsłona, Te Same Wartości

Chociaż nasza marka przechodzi ewolucję, nasze podstawowe wartości i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dla naszych klientów pozostają niezmienne. TimeHub to nie tylko nowa nazwa i logo, ale także obietnica ciągłego dążenia do doskonałości, innowacji oraz wsparcia dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych partnerów.

Co Dalej?

W przyszłości będziemy powoli i stopniowo wprowadzać nowe logo oraz elementy identyfikacji wizualnej na wszystkich naszych platformach i materiałach marketingowych. Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów komunikacji, aby na bieżąco otrzymywać aktualizacje i być na pierwszej linii odkrywców nowego oblicza TimeHub.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zaufanie. Razem, wkroczmy w nową erę zarządzania czasem pracy z TimeHub – systemem, który pracuje tak ciężko na Twoje potrzeby, jak pszczoły dla swojej społeczności.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891