Wiosenna oferta przeglądu okresowego urządzeń wchodzących w skład systemu RCP/KD

Wyjątkowa oferta na wiosnę 2023

Oferta specjalna na przegląd okresowy urządzeń wchodzących w skład systemu RCP/KD.

W Polsystem dobrze rozumiemy oczekiwanie, że wdrożony system informatyczny będzie działał niezawodnie. Blisko 30 lat doświadczenia na polskim rynku oraz szerokie portfolio obsługiwanych gałęzi rynku pozwala nam indywidualnie dobierać optymalne rozwiązania, dążąc do świadczenia usług na najwyższym poziomie w branży.

Z naszego doświadczenia oraz prowadzonych statystyk wynika, że w zdecydowanej większości awarii ich przyczyną jest brak odpowiedniej konserwacji i terminowych przeglądów. Koszty związane z bieżącą konserwacją są znacząco niższe niż koszty wynikające z zaniedbanego serwisu.

Jak wszyscy wiemy, zapobieganie jest bardziej ekonomiczne od reagowania po fakcie. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym Klientom, którzy potrzebują wsparcia w serwisie czytników, terminali, bramek oraz innych urządzeń niezbędnych do sprawnej obsługi systemów Rejestracji i Rozliczania Czasu Pracy oraz Kontroli Dostępu, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pogwarancyjnych przeglądów okresowych.

Zakres działań wchodzących w skład pakietu przedstawiamy w poniższej tabeli.

USŁUGA
Zakres przeglądu
Sugerowana częstotliwość przeglądów
Koszt cennikowy (standardowy)
Cena promocyjna do końca III 2023
Przegląd 1 punktu RCP/KD
Kompleksowe sprawdzenie stanu technicznego urządzeń będących w składzie jednego punktu RCP/KD: zasilacz, akumulator, terminal, kontroler, konwerter, czytniki kart, elektrozaczep, zwora elektromagnetyczna, samodomykacz, okablowanie, przyciski otwarcia drzwi oraz PWA. Przeglądowi nie podlegają: bramki obrotowe oraz szlabany.
1 raz w roku
350 PLN
210 PLN netto (40% rabatu)
Przegląd 1 bramki obrotowej niskiej (GASTOP)
Kompleksowy przegląd urządzenia, regulacja i konserwacja.
2 razy w roku
800 PLN
528 PLN netto (33% rabatu)

W ramach przeglądu urządzeń proponujemy także ich bezpłatną regulację (do 10 minut lub 1 punkt RCP/KD) w razie potrzeby. Po przeprowadzeniu przeglądu przekazujemy szczegółowy protokół stanu technicznego urządzeń będących przedmiotem przeglądu. Dodatkowo otrzymacie Państwo sugestie dotyczące ich właściwej eksploatacji na przyszłość.

Oferta jest ograniczona czasowo do dnia 31.03.2023. Rozumiemy przez to zgłoszenie Działowi Handlowemu Polsystem drogą mailową lub telefoniczną skorzystania z usługi na promocyjnych warunkach. Termin wykonania prac zostanie ustalony indywidualnie.

W celu uzyskania oferty handlowej prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (bok@polsystem.pl) lub bezpośrednio z Państwa opiekunem handlowym.

Do wszystkich cen usług związanych z dojazdem pracowników Polsystem do siedziby Zamawiającego, należy doliczyć koszt dojazdu (i powrotu) w kwocie 2,50 PLN za 1 km w przypadku serwisu jednoosobowego lub 3,50 PLN w przypadku serwisu dwuosobowego. W przypadku Klientów Polsystem z Wrocławia (+5 km od jego granic) zryczałtowane koszty dojazdu wynoszą 100 PLN w przypadku serwisu jednoosobowego lub 150 PLN w przypadku serwisu dwuosobowego (za przejazd w obie strony). W sytuacji, gdy zakres ustalonych prac przekroczy 1 dzień roboczy, należy mieć na względzie koszt pojedynczego noclegu w kwocie  350 PLN za osobę na terenie Województwa Mazowieckiego lub 300 PLN w pozostałych częściach Polski.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891