Zapowiedź nowej ery wsparcia technicznego: Polsystent

Od teraz możesz testować naszego nowego Polsystenta. jest to wsparcia technicznego opartego na sztucznej inteligencji

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że od teraz możecie testować wsparcia technicznego w nowej formy – naszego Polsystenta opartego na sztucznej inteligencji. Nasz AI asystent został stworzony specjalnie po to, aby zapewnić Państwu szybką i efektywną pomoc w zakresie technicznym.

Czym właściwie jest AI Assistant? To innowacyjne narzędzie, które umożliwia interakcję z naszym systemem wsparcia technicznego za pomocą sztucznej inteligencji. Dzięki temu, możecie zadawać pytania dotyczące oprogramowania SKD i RCP, jak również urządzeń, i otrzymywać natychmiastowe odpowiedzi.

Jak skorzystać z AI Assistanta? To proste! Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.polsystem.pl/pomoc i skorzystać z przycisku czatu umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Wprowadźcie swoje pytanie, a Polsystent postara się udzielić Ci jak najbardziej precyzyjnej odpowiedzi. Jeśli macie błąd do zgłoszenia lub potrzebujecie wsparcia zdalnego lub serwisowego, również możecie skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

Jesteśmy przekonani, że AI Assistant przyspieszy proces rozwiązywania problemów technicznych i zapewni Państwu jeszcze lepsze doświadczenie obsługi klienta. Dzięki niemu, otrzymacie szybką i profesjonalną pomoc, bez konieczności oczekiwania na odpowiedź od konsultanta.

W Polsystem zawsze stawiamy na innowacje i rozwój, aby zapewnić Wam najlepsze rozwiązania. AI Assistant to kolejny krok w tym kierunku, który ma na celu usprawnienie naszej obsługi technicznej.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahajcie się skontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanego korzystania z naszego nowego AI Assistanta.

Zespół Polsystem

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891