Zaproszenie na Konferencje Biznes na Fali

Zaprezentujemy swój flagowy produkt, Time Hub – platformę dla działu HR, która wspomaga zarządzanie czasem pracy, bezpieczeństwem pracowników oraz nadawaniem i zarządzaniem uprawnieniami dostępu do obiektów i pomieszczeń.

Już niebawem będziemy pełnić funkcję partnera podczas konferencji „Biznes na Fali”, która odbędzie się 23 marca 2024 roku. Ta prestiżowa konferencja zgromadzi ekspertów z różnych dziedzin, aby podzielić się swoją wiedzą na temat bezpiecznego i świadomego działania w szybko zmieniającym się świecie biznesu.

Konferencja „Biznes na Fali” skupi się na szerokiej gamie tematów, od problemów związanych z delegowaniem pracowników i zatrudnianiem cudzoziemców, przez przepisy dostosowywane do zmieniającej się rzeczywistości, po szanse i zagrożenia związane z Krajowym Systemem e-Faktur (KSEF). Wydarzenie to ma na celu rozwianie wątpliwości, przedstawienie rozwiązań, oraz informowanie o obowiązkach i odpowiedzialności w omawianych obszarach.

W ramach swojego partnerstwa z konferencją, Polsystem zaprezentuje swój flagowy produkt, Time Hub – platformę dla działu HR, która wspomaga zarządzanie czasem pracy, bezpieczeństwem pracowników oraz nadawaniem i zarządzaniem uprawnieniami dostępu do obiektów i pomieszczeń. Time Hub jest przykładem cyfrowej transformacji w dziale HR, oferując funkcje takie jak rejestrowanie i przetwarzanie urlopów, składanie wniosków pracowniczych, ewidencja nadgodzin, czy obsługa kantyny, co ułatwia zarządzanie pracownikami i poprawia efektywność operacyjną firm.

Dzięki Time Hub, Polsystem demonstruje, jak technologia może wspierać firmy na wielu płaszczyznach, ułatwiając funkcjonowanie w dzisiejszym, zglobalizowanym świecie biznesu. Prezentacja Polsystem na konferencji „Biznes na Fali” z pewnością dostarczy cennych informacji dla właścicieli firm, pracowników działów kadr i płac, managerów, księgowych, właścicieli biur rachunkowych oraz przedsiębiorców, pokazując, jak cyfrowa transformacja w dziale HR może przynieść korzyści ich organizacjom.

Zapraszamy do udziału w konferencji bilety dostępne na stroni organizatora MRM Consalting https://warsztaty.mrmconsulting.eu/pl/c/BIZNES-NA-FALI/11

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891