Kwalifikacje

Naszym celem jest, aby wszelkie prace i usługi związane z dostawą ofertowanych przez na rozwiązań świadczone były z najwyższą zawodową starannością, z uwzględnieniem profesjonalnego charakteru prowadzonej przez Polsystem działalności.

Naszym celem jest, aby wszelkie prace i usługi związane z dostawą ofertowanych przez na rozwiązań, świadczone były z najwyższą zawodową starannością, z uwzględnieniem profesjonalnego charakteru prowadzonej przez Polsystem działalności.

W związku z powyższym, świadczymy wsparcie i usługi serwisowe proponowanych przez nas rozwiązań sprzętowych oraz programowych.

Dzięki wysokiemu zaangażowaniu naszych pracowników, ich wysokich kwalifikacji, nieustannemu rozwijaniu naszych rozwiązań, wśród naszych Klientów, znajdują się firmy i instytucje, które współpracują z nami już kilkanaście lat doceniając nasze starania.

Dbamy, aby nasi pracownicy posiadali odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty i uprawnienia – pracownicy Polsystem posiadają niezbędne kwalifikacje m.in.:

  • Licencje pracownika zabezpieczenia technicznego,
  • Uprawnienia SEP 1kV,
  • Certyfikat HILTI – Bierna ochrona przeciwpożarowa,
  • Odbyte szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych pod kątem przepisów GIODO / RODO,
  • Inne niezbędne do wykonywania prowadzonej przez Zleceniobiorcę działalności szkolenia i uprawnienia dotyczące systemów niskoprądowych.

Ponad to nasza firma jest także autoryzowanym partnerem DORMAKABA.

Polsystem posiada Koncesję MSWiA na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego i aktualne ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności gospodarczej.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891