Jeszcze wygodniejsze podejście do pracy w dniu wolnym

Funkcja odbioru dnia wolnego w zamian za pracę w dzień wolny jest kolejnym krokiem do zapewnienia innowacyjności rozwiązań dla zarządzania zasobami ludzkimi

Zdarza się, że Twoi pracownicy pracują w dniu wolnym? Mamy rozwiązanie, które ułatwi Ci zarządzanie odbiorem czasu wolnego za ten dzień.

Nowej funkcji pozwala na odbioru dnia wolnego w zamian za pracę w dzień wolny. Ta innowacyjna funkcja, dostępna jest w ramach programy RCP, WebInfo, oraz z Infokiosku, zapewnia pracownikom bardziej elastyczne zarządzanie swoim czasem pracy. Jest ona dostępna bezpośrednio dla samych pracowników, jak i dla ich przełożonych.

Dzięki odbioru dnia wolnego w zamian za pracę w dzień wolny, pracownicy mają możliwość wcześniejszego ustalenia terminu wolnego, który normalnie przypadałby na ich dzień pracy. To rozwiązanie daje pracownikom większą swobodę w planowaniu swojego czasu i pozwala im lepiej dostosować harmonogram pracy do swoich indywidualnych potrzeb.

Za pośrednictwem WebInfo lub InfoKiosku, gdzie pracownicy mogą zalogować się do systemu za pomocą identyfikatora zbliżeniowego, Pracownicy mogą zgłaszać wiosek o odbiór dnia, co następnie trafia do ich przełożonego a ten może ich prośbę zaakceptować lub odrzucić. Jeśli pracownicy nie maja takiej możliwości wniosek i ich imieniu może złożyć ich przełożony, za pośrednictwem WebInfo lub programu RCP. Taki wniosek jest akceptowany automatycznie. Po zatwierdzeniu pracownicy widzą zmianę na swoim grafiku. Dodatkowo mogą tez dostać powiadomienie mailowe.

Dzięki nowej funkcji, pracownicy mogą lepiej zarządzać swoim czasem i osiągnąć większą równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Funkcja odbioru dnia wolnego w zamian za pracę w dzień wolny jest kolejnym krokiem Polsystem w dążeniu do zapewnienia innowacyjnych rozwiązań dla zarządzania zasobami ludzkimi. Kontynuujemy rozwój swoich produktów, aby sprostać rosnącym potrzebom klientów ale także aby polepszało standardy pracy szeregowych pracowników.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891