Terminal Web 3.0 wkrótce poszerzy ofertę Polsystem!

Wzbogacamy ofertę terminali obsługujących nasze systemy RCP/KD

Proces ciągłego rozwoju zapewnia dużą wartość użytkową oprogramowania Polsystem. Równolegle stale modernizujemy urządzenia przeznaczone do jego obsługi. Terminal WEB 3.0 umożliwia szybką rejestrację czasu pracy i jest najnowszym produktem, który wzmocni naszą ofertę.

Do głównych funkcji nowego terminalu Polsystem należą rejestracja wejść, wyjść i przejść służbowych. Umożliwia on współpracę z cenionymi systemami RCP i WebInfo. Wysoka wydajność oraz możliwość dostosowania zakresu funkcji do indywidualnych preferencji użytkownika wyróżniają panel WEB 3.0 na tle innych rozwiązań dostępnych na polskim rynku.


Niska waga i kompaktowe wymiary stanowią dodatkowe zalety oferowanego urządzenia. Terminal WEB 3.0 przeznaczony jest do montażu naściennego lub opcjonalnie na powierzchniach płaskich. Pracuje w oparciu o system Android. Wydajny przepływ danych zapewnia PolsystemAPI. Oprócz wbudowanego czytnika dostępu, konfiguracja umożliwia podłączenie drugiego czytnika zewnętrznego.

Terminal WEB 3.0 został zaprojektowany do obsługi różnych standardów kart, m.in. Mifare DESFire, Unique RFID oraz HID. Prezentowane urządzenie daje możliwość umieszczenia w obudowie interfejsu LAN, standardu PoE lub połączenia wi-fi – zależnie od preferencji odbiorcy. Dane rejestrowane przez terminal stanowią wartość analityczną m.in. dla działu HR i księgowości.

W prawidłowym korzystaniu z urządzenia pomaga dedykowany system powiadomień tekstowych, dźwiękowych i świetlnych (diody). Opcjonalnie można dołączyć moduł sygnalizacji głosowej. Wymiary urządzenia wynoszą 220x220x73 milimetry. Całość waży 1,6 kg (bez elementów montażu).

Tak jak w przypadku innych produktów Polsystem, atrakcyjna cena będzie szła w parze z wysoką funkcjonalnością i poziomem zaawansowania. Nowy terminal trafi na rynek w III kwartale bieżącego roku.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891