Wirtualna karta – aplikacja na telefony!

Z radością informujemy o zakończeniu pierwszego etapu tworzenia aplikacji Virtual Card, dzięki czemu wprowadzamy V-Card do oficjalnej oferty naszych produktów. Nasze rozwiązanie Virtual Card docelowo będzie posiadało kilka możliwości jak np. możliwość rejestracji na czytnikach systemu RCP ( rejestracji i rozliczania czasu pracy) przy pomocy kodu QR, podwójne uwierzytelnianie w systemach SKD (Kontroli Dostępu) czy dokonywanie […]

Z radością informujemy o zakończeniu pierwszego etapu tworzenia aplikacji Virtual Card, dzięki czemu wprowadzamy V-Card do oficjalnej oferty naszych produktów.

Nasze rozwiązanie Virtual Card docelowo będzie posiadało kilka możliwości jak np. możliwość rejestracji na czytnikach systemu RCP ( rejestracji i rozliczania czasu pracy) przy pomocy kodu QR, podwójne uwierzytelnianie w systemach SKD (Kontroli Dostępu) czy dokonywanie rejestracji (odbić) na czytnikach Bluetooth czy NFC.

Pierwszą dostępną funkcjonalnością jaką wprowadziliśmy jest rejestracja na terminalach RCP – ATR używanych w systemie RCP. Wirtualna karta zastępuje fizyczny nośnik tzn. kartę zbliżeniową, magnetyczną, brelok, drukowane kody QR służące do rejestracji w systemach RCP, KD itp. – do tego mamy ją prawie zawsze przy sobie, na naszym telefonie.

Pracownik dokonuje rejestracji na terminalu RCP wyposażonym w kamerę przy pomocy ekranu własnego smartfonu, na którym program wyświetla dynamicznie generowany, szyfrowany i ważny kilka sekund, kod QR jego wirtualnej karty.

Poza dokonaniem samej rejestracji czasu pracy na terminalu, pracownik w ten sam sposób może zalogować się do miniWebInfo dostępnego na terminalu ATR, gdzie może sprawdzić np. stan dostępnego urlopu, złożyć wniosek o urlop czy sprawdzić ile ma przepracowanych nadgodzin do odbioru.

Jest to rozwiązanie dużo bardziej bezpieczne niż zwykły, nie dynamiczny kod QR, który pracownicy mogliby sobie przekazywać na kartce lub MMSem.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891