Polsystem dzisiaj

Firma jest producentem i integratorem systemów rejestracji i rozliczania czasu pracy oraz kontroli dostępu.

Nasza firma jest producentem i integratorem systemów rejestracji i rozliczania czasu pracy oraz kontroli dostępu. Działa nieprzerwanie od 1993 roku, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów RCP/KD jak również druku jedno/wielokolorowego na kartach magnetycznych, zbliżeniowych, chipowych i identyfikatorach wraz z ich personalizacją (embossing, druk płaski, kod kreskowy, zdjęcie).

Bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi i oczekiwania zgłaszane przez obecnych, jak i potencjalnych użytkowników systemu RCP/KD. Wierzymy, że właśnie, dzięki temu nasza oferta stanie się jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb naszych klientów.

Prześlij swoje uwagi/opinie

Oferowany system jest w pełni skalowalny i elastyczny. Rozbudowa lub zmiana konfiguracji systemu nie wymaga wymiany posiadanych już urządzeń. Znajduje zastosowanie zarówno w firmach liczących kilkadziesiąt osób, jak i kilkunastotysięcznych zakładach produkcyjnych. Od wielu lat jest z powodzeniem eksploatowany przez firmy produkcyjne, usługowe, placówki handlowe, hipermarkety, jak również instytucje i organizacje.

Zobacz: SpecyfikacjaPrzykładowe konfiguracje

Zespół ludzki stanowią w zdecydowanej większości osoby legitymujące się nie tylko dyplomami renomowanych wyższych uczelni – głównie Politechniki Wrocławskiej, ale również bogatym doświadczeniem w branży IT. Pracownicy podnoszoną swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez udział w studiach doktoranckich, podyplomowych, kursach, szkoleniach, konferencjach tematycznych i sympozjach. Dodatkowym wsparciem są liczne kontakty, stała współpraca i wymiana doświadczeń z innymi firmami informatycznymi zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Stale współpracujemy z profesjonalistami z dziedziny prawa, logistyki, integracji systemów, projektowania i wykonywania specjalizowanych układów i urządzeń elektronicznych.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w zespole Polsystem, aktualne oferty pracy oraz informacje dotyczące rekrutacji znajdziesz tutaj.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891