Kariera

Ze względu na ciągły, stabilny rozwój naszej firmy, poszukujemy pracowników. Do działu programistycznego, technicznego i wdrożeniowego.

Firma POLSYSTEM działa na rynku rozwiązań automatycznej identyfikacji osób od 1993 roku tym samym będąc jednym z najstarszych dostawców rozwiązań Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu. Oferujemy i wdrażamy zintegrowane systemy kontroli dostępurejestracji i ewidencji czasu pracyrozliczania zleceń produkcyjnychelektronicznego obiegu wniosków urlopowych oraz rozliczania posiłków. Oferowane rozwiązania systemowe składają się z urządzeń systemu oraz autorskiego oprogramowania, które może zostać dostosowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Obsługujemy Klientów z różnych branż, zatrudniających średnio kilkaset, a nawet kilka tysięcy osób. Nie boimy się, jak ma to miejsce w przypadku wielu „wiodących” firm konkurencyjnych, aby pokazywać odbiorców naszych rozwiązań – staramy się traktować wszystkich naszych Klientów z należytą starannością, dbałością i uczciwością.

Praca w Polsystem SI to przede wszystkim możliwość pracy w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki – branży IT. Kładziemy duży nacisk na pracę zespołową, ale także na samodzielność i swobodę w wykonywaniu powierzonych zadań, oczekując od pracowników zaangażowania w prowadzonych przez nich projektach. Oferujemy dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (specjalistycznych) oraz świadczenia dodatkowe. Zaangażowane, kompetentne osoby mają możliwość awansowania na wyższe stanowiska. W naszej organizacji zatrudnienie mogą znaleźć zarówno absolwenci jak i pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.
Ze względu na ciągły, stabilny rozwój naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowiska:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie na adres rekrutacja@polsystem.pl aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim) z podaniem stanowiska na jakie aplikuje. Po wstępnej weryfikacji Państwa kwalifikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie rekrutacyjne. Zastrzegamy sobie możliwość przeprowadzenie rekrutacji kilkuetapowej (2 spotkania).

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891