Historia firmy

Firma Polsystem została założona w 1993 roku. Wówczas głównym profilem działalności była dystrybucja, sprzedaż i serwis sprzętu biurowego.

Firma Polsystem została założona w 1993 roku. Wówczas głównym profilem działalności była dystrybucja, sprzedaż i serwis sprzętu biurowego.

Jeszcze w tym samym roku działalność Polsystemu została poszerzona o druk i personalizację kart plastikowych oraz sprzedaż i instalację systemów rejestracji czasu pracy. Rok później zakończono prace nad pierwszą wersją autorskiego systemu rejestracji i rozliczania czasu pracy. W ciągu kolejnych lat system był systematycznie rozbudowywany i udoskonalany. Obecnie w ofercie dostępna jest już trzecia generacja systemu RCP.

W ciągu kolejnych lat system był systematycznie rozbudowywany i udoskonalany. Obecnie w ofercie dostępna jest już piąta generacja systemu RCP/KD Polsystem.

Prowadzone równolegle działania nad konstrukcją urządzeń zaowocowały pojawieniem się w 2000 roku własnych urządzeń: kontrolerów i terminali, które dziś stanowią stały składnik kompleksowej oferty firmy.

Dalsze prace rozwojowe zaowocowały w 2005 roku, projektem i wprowadzeniem do produkcji pierwszych własnych głowic ( czytników) RFID. W następnych latach powstawały kolejne wersje czytników, nie tylko w standardzie Unique, ale także Mifare.

System (oprogramowanie) RCP 5.0 którego pierwsze wersje powstały w 2008 roku, stanowi do dnia dzisiejszego trzon oferty Polsystem. System w wersji 5.0 jest rozwiązaniem na miarę XXI wieku, ponieważ zapewnia dużo szersze niż ma to miejsce w produktach konkurencyjnych podejście do tematyki rozliczania czasu pracy, wkraczając w wiele innych obszarów. Inne płaszczyzny funkcjonowania naszych Klientów obsługujemy poprzez takie moduły jak System Kontroli dostępu z Księgą Gości, system rozliczania Zleceń produkcyjnych – Zlecenia, system rozliczania posiłków pracowniczych – KantynaInfokioski dla pracowników z aplikacją WebInfo, która może być dodatkowo rozszerzona o inne moduły działające w oparciu o przeglądarkę internetową jak elektroniczny obieg wniosków urlopowych i delegacji (e-WU) oraz moduł dla kierowników/brygadzistów – e-kierownik.

Urządzenia oraz oprogramowanie są stale rozwijane i modyfikowane, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów.

Kontakt:
Biuro obsługi klienta: bok@polsystem.pl
Oferty: rcp@polsystem.pl
Praca: rekrutacja@polsystem.pl
Karty: karty@polsystem.pl
Adres ogólny: biuro@polsystem.pl
Dane rejestracyjne:
NIP: 894-298-81-97
Regon: 020245909
KRS: 0000248510
Numer koncesji MSWiA: L-0259/16
Polityka prywatności
POLSYSTEM SI Sp. z o.o., s.k.a.
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław, Woj. Dolnośląskie
tel. +48 (71) 7837890
tel. +48 (71) 7837891